Işıklar'dan Haberler

Web Sitemiz Yenilendi...

Yeni web sitemiz aracılığıyla faaliyetlerimizi yakından takip edebilir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Teşekkürler.   Devamı

Web Sitemiz Yenilendi...

Yeni web sitemiz aracılığıyla faaliyetlerimizi yakından takip edebilir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Teşekkürler.  Devamı

Kurumsal | HakkımızdaIşıklar gıda Abuzer IŞIK ve çocuklarının kurdugu iki adet şirketten oluşmaktadır.
Işıklar Gıda Gan.Tic.Ltd Şti ve
Işıklar Gıda San.Tic.AŞ .

1950 yıllarında ticaret hayatına başlayan Abuzer IŞIK 1960 yılında Bulğur üretimine 1980 yılında K.iç mercimek üretimine geçmiş.1990 yılında çocuklarıyla bir karar alarak Işıklar Gıda Gan.Tic.Ltd Şti ' yi kurmuşlardır.

Daha sonra 1990'lı yılların sonuna doğru aile un imalatı yapmaya karar vermiş ve 1998 yılında bünyesine ışık un fabrikasını katmış ve Işıklar Gıda San.Tic.AŞ .'yi kurmuşlardır. Halen Bulgur, K.iç mercimek ve un imalatını şanlıurfada devam ettirmektedir.

Üretilen bu ürünler yurt içinde tüketime sunulmaktadır.Amaç harran ovasında yetişen bu kaliteli ürünleri tarladan alıp sofralara hiç bir katkı kullanmadan kendi doğallığını kaybettirmeden teknolojiden faydalanarak el degmeden temiz ,doğal ve türk insanının damak tadına uygun halde üreterek sofralara sunmaktır.

''Mutfağınızdaki ışık''diyoruz Işık marka ürünleri kullanan mutfaklarda ışıklar çoğalacak çocuklarımız ışık bulğur ürünleriyle sağlıklı büyüyecek.

This text will be replaced